Kiralık Fiat Egea Benzin Otomatik Kiralama
 

Fiat Egea benzin otomatik kiralama yapmak isteyen müşterilerimizin kaçıramayacakları fırsatlar ile geliyoruz. 520 litrelik devasa bir bagaj hacmine sahip olan Fiat Egea aracımız, sizlere üstün sürüş keyfi sunmaya geliyor. Ayrıca benzinli olması ve otomatik vites seçeneği ile birçok kişinin gözdesi halinde. Üst seviye donanım özellikleri sayesinde size konforlu ve rahat sürüşün keyfini yaşatacak. Kiralık Fiat Egea otomatik kiralama ABS başta olmak üzere oldukça iyi bir güvenlik donanımına sahiptir. Firmamız müşterilerinin güvenliği ve mutluluğu için çabalamaktadır. Sizlere en yüksek performanslı ve en güvenilir araçları sunuyoruz. Aile kullanımı için oldukça iyi bir seçim olan Fiat Egea benzin otomatik kiralama, sizlere en iyi sürüş deneyimini yaşatacak. Gelin birlikte Kiralık Fiat Egea aracımızın özelliklerini inceleyelim.Fiat Egea 1.6 Otomatik Temel Özellikleri Nelerdir?


Fiat Egea Otomatik Araç Türü Nedir?

Fiat Egea Otomatik araç türü Binek araç türüdür.


Fiat Egea Otomatik Gövde Tipi Nedir?

Fiat Egea Otomatik gövde tipi Sedandır.


Fiat Egea Otomatik Segmenti Nedir?

Fiat Egea Otomatik segmenti C’dir. 


Fiat Egea Otomatik Ait Olduğu Ülke Neresidir?

Fiat Egea’nın ait olduğu ülke İtalya-Türkiye’dir.


Fiat Egea Otomatik Yakıt Tipi Nedir?

Fiat Egea Otomatik yakıt tipi benzinlidir.


Fiat Egea Otomatik Motor Tipi Nedir?

Fiat Egea Otomatik motor tipi içten yanmalı(standart)’dır.


Fiat Egea Otomatik Silindir Hacmi Nedir?

Fiat Egea Otomatik silindir hacmi 1598 cc’dir.


Fiat Egea Otomatik Şanzıman ve Çekiş Sistemi Nedir?

Şanzıman türü olarak otomatik olan Fiat Egea Otomatik, önden çekişlidir, 6 ileridir.


Fiat Egea Otomatik Bagaj Hacmi Ne Kadardır ve Kaç Kişiliktir?

Fiat Egea Otomatik bagaj hacmi 520 lt.’dir. Araç 5 kişilik kapasiteye sahiptir.


Fiat Egea Otomatik Günlük Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Fiat Egea Otomatik kiralama ile günlük ödeyeceğiniz miktar, 1.300 TL ve 1.400 TL arası değişmektedir.


Fiat Egea Otomatik Kiralama

Fiat Egea Otomatik kiralama, şirketimiz ile artık çok daha kolaydır. 23 yaş ve üzeri 2 yıllık ehliyete sahip herkes araç kiralayabilir. 


Fiat Egea Otomatik Yakıt Tüketimi Nasıldır?

Fiat Egea Otomatik kiralama ile 45 litre kapasiteye sahip araç, şehir içi 100 km tüketim 8.5 lt., şehir dışı 100 km tüketim 5.0 litredir.  


Fiat Egea Otomatik Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Kiralık Fiat Egea Otomatik  ile aylık ödeyeceğiniz miktar 30.000 TL’den başlamaktadır. 


HMK Rent A Car olarak araç kiralama sektöründe hizmet vermeye başladığımız günden beri her daim müşterilerimizin isteklerine ve görüşlerine her zaman özen gösterdik. Müşterilerimizin bizden beklentilerini dinledik, uyguladık ve bunu bir görev haline getirdik. Bu anlamda araç kiralama sektöründe her zaman adımızdan söz ettirdik. En çok talep gören araçlardan biri olan Fiat Egea araç modelini de filomuza katmış bulunmaktayız. Orta segment filomuza dahil olan Egea, araç kiralamak isteyen bütün müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şık ve modern tasarıma sahip, rahat ve geniş iç dizaynı, güçlü ve yüksek performans motora sahip olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Üstelik yakıt tüketimi konusunda oldukça ekonomik bir araçtır. 


Kiralık Fiat Egea benzin otomatik kiralama araçlarımızı minimum üç gün için kiralayabilirsiniz. Aracımız sizlere üstün bir sürüş konforu sunmak için filomuza katıldı. Benzinli araç kiralamak isteyen müşterilerimizin öncelikli tercihlerinden biri olan bu aracımız, üst seviye donanım özellikleri sayesinde de sizleri daima güvende hissettirir. Ekonomi sınıf araçların içerisinde dizaynı ve konforu ile en iyi ve en üstün kaliteyi sunan FIAT Egea, ABS başta olmak üzere oldukça güvenli donanıma sahiptir. HMK Rent A Car olarak sizlerin hizmetine sunduğumuz bu araç sayesinde güvenli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.


FIAT Egea Güvenli Midir?

Kiralık FIAT Egea geliştirilmiş güvenlik özellikleri sayesinde tüm yolculuklarınızda güvenle tercih edebileceğiniz bir araçtır. İstediğiniz hızı sabitleme özelliği sayesinde yorulmadan seyahat edebilirsiniz. Hız sabitleme sistemi, her koşulda daha güvenli sürüş deneyimi yaşatan yağmur ve karanlık sensörleri, geri görüş kamerası, 6 hava yastığı, ABS sistemi, TCS, DST ve ERM ve yokuş kalkış destek özelliklerini içeren ESC sistemi ile bir otomobilde aradığınız bütün özellikler Fiat Egea’da mevcuttur.