Kiralık Renault Clio Kiralama


Kiralık Renault Clio kiralama, Renault markasının en başarılı otomobilleri arasında yer alan bir otomobildir. Renault Clio özellikle şehir içi mobilitede yönelik bir araçtır. Ama uzun mesafelerde her zaman müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarmıştır. Dünyada en çok satan Fransız arabası olmaya hak kazanan Renault Clio manuel benzin, Avrupa pazarında iki defa “Yılın Otomobili” ödülüne layık görülmüştür. Daha alçak daha kısa, daha geniş ve kendi segmentinde pek de yaygın olmayan LED farlar ile kullanıcıların beğenisini toplamaya devam ediyor. Clio araç kiralama ile siz de bu benzersiz deneyimi yaşayabilir, Kiralık Renault Clio kiralama süresince dilediğiniz gibi gezip, keşfedebilirsiniz. Kiralık Renault Clio ile birlikte güvenle ve rahat sürüş deneyimini gerçekleştirebilirsiniz.


Renault Clio 1.2 Temel Özellikleri Nelerdir?


Renault Clio 1.2 Araç Türü Nedir?

Renault Clio araç türü Binek araç türüdür.


Renault Clio 1.2 Gövde Tipi Nedir?

Renault Clio 1.2’nin gövde tipi Hatchback’tir.


Renault Clio 1.2  Ait Olduğu Ülke Neresidir?

Renault Clio’nun  ait olduğu ülke Fransa’dır.


Renault Clio 1.2 .Yakıt Tipi Nedir?

Renault Clio 1.2 yakıt tipi benzinlidir.


Renault Clio 1.2 Motor Tipi Nedir?

Renault Clio 1.2’nin motor tipi içten yanmalı(standart)’dır.


Renault Clio 1.2 Çarpışma Testi Var mıdır?

Evet çarpışma testi yapılmış ve NCAP/ANCAP Puanı 5 yıldızdır. 


Renault Clio 1.2 Şanzıman ve Çekiş Sistemi Nedir?

Şanzıman türü olarak manuel olan Renault Clio, önden çekişlidir ve şanzıman kademesi 5 ileridir. 


Renault Clio 1.2 Bagaj Hacmi Ne Kadardır ve Kaç Kişiliktir?

Renault Clio 1.2 bagaj hacmi 300 lt.’dir. Araç 5 kişilik kapasiteye sahiptir.


Renault Clio Günlük Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Clio kiralama ile günlük ödeyeceğiniz miktar, 1.100 TL ve 1.200 TL arası değişmektedir.


Renault Clio Nasıl Kiralanır?

Renault Clio kiralama, şirketimiz ile artık çok daha kolaydır. Hemen online randevu oluşturabilir ve kiralama işlemlerine kolayca başlayabilirsiniz.


Renault Clio 1.2 Yakıt Tüketimi Nasıldır?

Renault Clio kiralama ile 45 litre kapasiteye sahip araç, şehir içi tüketimlerde 100 km'de 7.1lt, şehir dışı tüketimlerde 4.5lt tüketmektedir. 


Clio Aylık Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Renault Clio kiralama ile aylık ödeyeceğiniz miktar 26.700 TL’den başlamaktadır. 


HMK Rent A Car olarak araç kiralama sektöründe her zaman adımızdan söz ettirmekteyiz. Yıllardır bu sektörde adımızı duyurmuş olmamızın en önemli sebebi mutlu müşteri, memnuniyetidir. Müşterilerimizin görüş ve taleplerini adeta bir vazife haline getirip hemen bir görev bilip yerine getirmekteyiz. Sektörde başarımızın sırrı budur. Bu anlamda en çok kiralanan araçlardan biri olan Renault Clio aracını çok talep gelmesine üzerine araç filomuza katmış bulunmaktayız. Orta segmentte filomuza dahil olan Renault Clio araçlarımız tüm araç kiralamak isteyen müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şık ve modern bir tasarıma sahip, rahat ve geniş dizaynı olan, güçlü ve yüksek performansı motoru sayesinde sizlere üstün sürüş deneyimi gerçekleştiren ve üstelik yakıt cimrisi bir araçtır. 


Kiralık Renault Clio araçlarımız minimum 3 günlük kiralanabilir. Hizmet verdiğimiz bütün illere ücretsiz teslimat ile araçlarımızı hemen kiralayabilirsiniz. Araç kiralamak artık sandığınızdan daha da kolay, tüm araçlarımızda olduğu gibi bu araç modelimizde de rent a kaskoludur. Yani sadece kiralarken değil sizinle kiralama süresi boyunca sürekli iletişim halinde olup her zaman ve her yerde, her olayda güvence altında hissetmenize önem veriyoruz.


Renault Clio markasının en çok tercih edilme sebeplerinden olan yakıt cimriliği sayesinde yolculuk sırasında yakıtı düşünmenize gerek yoktur. Üstelik yüksek motor hacmi ve geniş bagajı sayesinde aileniz ile tatilinizi rahatça yapabilirsiniz. Kiralık Renault Clio otomobilimizin yüksek güvenlik özelliklerini saymakla bitmeyecek kadar çok. Bunların başında gelen ABS Fren sistemi çok noktalı hava yastıkları, yokuş kalkış desteği gibi bazı özellikler bile bu arabayı kiralamak için yeterli. 


Siz de bu benzersiz deneyime uzak kalmamak için bizi hemen arayabilirsiniz. HMK olarak araç filomuza her zaman en iyisini katmaya devam ediyoruz.Hemen bizimle iletişime geçebilir ve her zaman en vazgeçilmek araç seçeneklerinden olan Renault Clio’ya siz de sahip olabilirsiniz.