Kiralık Renault Taliant Kiralama
 

Kiralık Renault Taliant kiralama, B-Sedan segmentinde yeni bir araç olan Renault Taliant ile keyifli ve harika bir yolculuğun tadını çıkarın. Şık tasarımı ve konforu sayesinde müşterilerimiz sıklıkla Kiralık Renault Taliant aracımız için randevular oluşturmaktadır. Renault Grubu’nun CMF-B modüler platformunda üretilen Taliant, X-Tronic şanzıman, kör nokta uyarı sistemi, kablosuz Apple CarPlay, 8 inç dokunmatik multimedya ekranı ve elektrikli park freni gibi özellikleri ile kiralık Renault Taliant, kiralama süresi boyunca sizlere en konforlu, güvenli ve rahat sürüş desteği verecektir. Renault Taliant Temel Özellikleri Nelerdir?


Renault Taliant Araç Türü Nedir?

Renault Taliant araç türü Binek araç türüdür.


Renault Taliant Gövde Tipi Nedir?

Renault Taliant’ın gövde tipi Sedan’dır.


Renault Taliant  Ait Olduğu Ülke Neresidir?

Renault Taliant’ın  ait olduğu ülke Fransa’dır.


Renault Taliant Yakıt Tipi Nedir?

Renault Taliant yakıt tipi benzinlidir.


Renault Taliant Motor Tipi Nedir?

Renault Taliant motor tipi içten yanmalı(standart)’dır.


Renault Taliant Silindir Hacmi Nedir?

Renault Taliant silindir hacmi 999 cc’dir.


Renault Taliant Şanzıman ve Çekiş Sistemi Nedir?

Şanzıman türü olarak otomatik olan Renault Taliant, önden çekişlidir ve şanzıman özellikleri X-Tronic (değişken oranlı)’dır. 


Renault Taliant Bagaj Hacmi Ne Kadardır ve Kaç Kişiliktir?

Renault Taliant bagaj hacmi 628 lt.’dir. Araç 5 kişilik kapasiteye sahiptir.


Renault Taliant Günlük Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Renault Taliant kiralama ile günlük ödeyeceğiniz miktar, 1.300 TL ve 1.450 TL arası değişmektedir.


Renault Taliant Kiralama

Renault Taliant kiralama, şirketimiz ile artık çok daha kolaydır. 23 yaş ve üzeri 2 yıllık ehliyete sahip herkes araç kiralayabilir. 


Renault Taliant Yakıt Tüketimi Nasıldır?

Renault Taliant kiralama ile 50 litre kapasiteye sahip araç, karma tüketim ile 100 km’de 6.1 lt yakmaktadır. 


Renault Taliant Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Kiralık Renault Taliant  ile aylık ödeyeceğiniz miktar 30.000 TL’den başlamaktadır. Kiralık Renault Taliant model aracımız otomatik vites ve sedan kasa tipine sahip olan bir araçtır. 2022 model olarak araç, 4 kişiliktir. Benzinli yakıt tipine sahip olan bu aracımızın motor gücü 999 cc’dir. HMK Rent A Car olarak sitemizden yapılan araç kiralama işleminden sonra araçlarımız havaalanına ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Renault Taliant model aracımız için kısa dönem araç kiralama işlemleri minimum 3 gün olacak şekildedir. Talep doğrultusunda kiralama işlemi haftalık, aylık veya yıllık olarak değişebilmektedir.


Aracımızda park freni, geri görüş kamerası, otomatik klima sistemi, geniş bagaj hacmi, 16 inç alüminyum jantlar, kör nokta uyarı sistemi, ön ve arka park sistemi gibi özellikler yer almaktadır. Aracımızın 16 inç ve 15 inç olacak şekilde iki farklı jant seçeneği mevcuttur. Araçta bulunan led farklar sayesinde daha şık bir görünüme kavuşmuştur. Ayrıca sis lambaları da bulunan bu araçta isteğe bağlı anahtarsız giriş ve çalıştırma özellikleri eklenebilmektedir. 


Kiralık Renault Taliant tam bir aile aracıdır. Diz mesafeli koltuk tasarımları, geniş bagaj hacmi, konforlu ve rahat koltuklar ile ailenizle yapacağınız yolculuklardan artık daha fazla keyif alacaksınız. 


Orta segmentte en çok tercih edilen araçlarımız arasında yer alan bu aracımız, Güçlü Fransız imajını sergilemektedir. HB ve Sedan dış kasa görünümü ile birlikte daha da çekici bir dizayna kavuşan araç, filomuzda yer alan araçlar arasında sıkça tercih edilmektedir. HMK olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi sunmaya çalıştık ve sunmaya devam ediyoruz. Üstün donanımlı özellikleri ile yakıt cimrisi olan Renault Taliant kiralama siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. 


Araç filomuzda yer alan tüm araçlarımız sizler için en yüksek standarta sahiptir. Mutlu müşterileri ailemize kattık ve her zaman katmaya da devam ediyoruz. HMK Rent A Car olarak standardımızı her zaman en yüksektedir. Araçlarımızın iç donanım ve güvenlik seviyelerini en üst düzeyde sizler için tutmaktayız. 


Firmamız her zaman müşterilerinin güvenliği için en donanımlı araçları filosuna katmaktadır. Sizin için her zaman en iyiyi araştıran ve güçlü, güvenli araçları filosuna katan HMK Rent A Car her geçen gün kendini geliştirmektedir. Çeşitli bölgelerde hizmet veren firmamıza ulaşmak bir telefon etmek kadar kolay. Siz de bu güvenli, keyifli ve konforlu sürüşü deneyimlemek istiyorsanız hemen rezervasyon oluşturabilirsiniz.