Kiralık Hyundai i20 Otomatik Kiralama
 

Kiralık Hyundai i20 otomatik kiralama yapmak artık çok kolay. Benzinli araç kiralama yapmak isteyen ve ekonomik araç arayan bütün müşteriler için oldukça göz alıcı bir araç olan Hyundai i20 aracımız, otomatik vites olması sebebi ile sıkça tercih edilmektedir. 1.4 litrelik motoru ile oldukça güçlü ve beklentilerini karşılayabilecek bir araçtır. Otomatik vites seçeneği ile gelen bu araç, 380 litrelik bagaj hacmine sahiptir. Bu bagaj hacmi oldukça iyi ve azımsanmayacak ölçüdedir. Sizlere harika bir taşıma konforu sunar.


Şehir içi veya şehir dışı fark etmeksizin her türlü iklim ve yol şartlarında kullanabileceğiniz bu araç sizlerin rahat etmesi ve güvenli, rahat sürüş deneyimini yaşamanız için tüm donanımlara sahiptir. 


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Temel Özellikleri Nelerdir?


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Araç Türü Nedir?

Hyundai i20 Otomatik 1.4 araç türü Binek araç türüdür.


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Gövde Tipi Nedir?

Hyundai i20 Otomatik 1.4’ün gövde tipi Hatchback’tir.


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Ait Olduğu Ülke Neresidir?

Hyundai i20 Otomatik 1.4’ün ait olduğu ülke Güney Kore’dir.


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Yakıt Tipi Nedir?

Hyundai i20 Otomatik 1.4 yakıt tipi benzinlidir.


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Motor Tipi Nedir?

Hyundai i20 Otomatik 1.4 motor tipi içten yanmalı(standart)’dır.


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Çarpışma Testi Var mıdır?

Evet çarpışma testi yapılmış ve NCAP/ANCAP Puanı 5 yıldızdır. 


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Şanzıman ve Çekiş Sistemi Nedir?

Şanzıman türü olarak otomatik olan Hyundai i20 Otomatik 1.4, önden çekişlidir ve şanzıman kademesi 6 ileridir. 


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Bagaj Hacmi Ne Kadardır ve Kaç Kişiliktir?

Hyundai i20  Otomatik 1.4 bagaj hacmi 380 lt.’dir. Araç 5 kişilik kapasiteye sahiptir.


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Günlük Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Hyundai i20 Otomatik 1.4 kiralama ile günlük ödeyeceğiniz miktar, 1.200 TL ve 1.300 TL arası değişmektedir.


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Nasıl Kiralanır?

Kiralık Hyundai i20 Otomatik kiralama, şirketimiz ile artık çok daha kolaydır. Hemen online randevu oluşturabilir ve kiralama işlemlerine kolayca başlayabilirsiniz.


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Yakıt Tüketimi Nasıldır?

Hyundai i20 Otomatik kiralama ile 40 litre kapasiteye sahip araç, şehir içi tüketimlerde 100 km'de 9.7lt, şehir dışı tüketimlerde 7.1lt tüketmektedir. 


Hyundai i20 Otomatik 1.4 Aylık Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Kiralık Hyundai i20 Otomatik kiralama ile aylık ödeyeceğiniz miktar 29.500 TL’den başlamaktadır. Hyundai markasının tartışmasız en çok tercih edilen ve en çok sevilen modellerinin başında gelen i20 serisi çok uygun kiralama seçenekleri ile sizleri HMK güvencesi ile şubelerimizde beklemektedir. Firmamızda i20 serisinin otomatik şanzıman benzinli modeli sayesinde, benzinli araç kiralamak isteyen müşterilerimiz için en iyi alternatiflerden biridir. Hyundai i20 tartışmasız en iyi sürüş keyfi veren markalardan biridir. Siz de bu ayrıcalıklı sürüşü yaşamak için bizi arayın.


İstanbul ve diğer illerde i20 kiralamak isteyen müşterilerinin sıklıkla tercih ettiği firmamız, müşterilerine her zaman en iyi güvenceyi, en uygun kaliteyi, ve en üstün performanslı araçları en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Bu muhteşem modern tasarım ile karşınıza çıkan yeni model Hyundai i20 sayesinde araç kiralamak ve araç sürmek artık keyifli hale geliyor. 


Kiralık Hyundai i20 Özellikleri Nelerdir?


Dış tasarım olarak Hyundai markasının almış olduğu büyük değişim kararı sayesinde i20 serisi tamamen yenilenmiştir. Bu araç modelini ilk gördüğünüz andan itibaren sizleri büyüleyecektir. Heyecan verici bir tasarım ve keskin çizgilere sahip olması sayesinde kendi grubundaki bütün araçları eliyor. 


Güvenlik konusunda Euro NCAP tarafından yapılan çarpışma testlerinden peş peşe 5 yıldız alan Hyundai modelleri arasına girmeyi başarmıştır. Kısacası sınıfının en güvenlikli aracıdır. 


Şerit Takip Asistanı (LDWS), Lastik Basınç Uyarı Sistemi (TPMS), Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HAC), Statik Dönüş Farları (SBL), Frenlemede ESC ve VSM, Fren Destek Sistemi (ABS), Fren Destek Sistemi ( BAS) araçta öne çıkan donanımlardır.