Kiralık Toyota Corolla Hybrid Kiralama
 

Kiralık Toyota Corolla Hybrid Kiralama hizmeti alarak konforlu ve rahat bir sürüş keyfini yaşamaya ne dersiniz? Toyota Corolla hybrid  aracımız,son zamanların en vazgeçilmez aracı olarak karşınıza çıkıyor. İnanılmaz bir sürüş deneyimi yaşamak isteyen müşterilerimiz için vazgeçilmez bir araç olan Kiralık Toyota Corolla Hybrid kiralama bir arabadan daha fazlası. Kiralık araçlar arasında rekabetsiz tek araç olan Toyota Corolla aracımız, müşterilerin beklentisini fazlasıyla veriyor. Firmamız tarafından sadece kiralarken değil aynı zamanda kiralama süresi boyunca da sizlere 7/24 destek vermekteyiz. Her zaman sizin güvenliğiniz ve memnuniyetiniz bizim için en değerli hazinedir. Akıllı güvenlik sistemlerinden yüksek teknolojilerle donatılmış iç mekana kadar her Toyota’da standart olarak sunulan bazı ekipmanlar bulunur. 


Günümüzde Hybrid modeller çok farklı otomobillerde bulunsa da ilk seri üretimi ülkemize ve dünyaya tanıtan Toyota, her geçen gün hybrid teknolojisinde yenilikler yapmaya devam ediyor. Kiralık Toyota Hybrid modellerinde birçok detayda saten krom kaplamalara yer verilmiştir. deri vites topuzu ve deri 3 simitli direksiyonu sayesinde size keyifli bir sürüş deneyimi sunar. Led ön sis farları ve arka farlarda led çizgiler kullanılmıştır. 


Toyota hibrit modellerinde anahtarsız çalıştırma, çift bölgeli otomatik klima, ön cama yansıtmalı renkli gösterge paneli, dijital hız göstergesi, kendinden kararan iç dikiz aynası, sürücü koltuğunda elektrikli bel desteği, 60:40 katlanabilir koltuk, bagaj aydınlatması, anahtar hatırlatma uyarısı, 7 inç TFT ekranı, otomatik yanan farlar, yağmur sensörü ve otomatik katlanabilir yan aynalar bulunmaktadır. 


Toyota Hibrit model araçta yer alan sürüş destek sistemleri; ön park sensörü, arka park sensörü, geri görüş kamerası, yaya ve bisiklet algılama çarpışma önleyici, otomatik far sistemi, hız sınırlayıcı, hız sabitleyici, kör nokta uyarı sistemi, akıllı şerit takip sistemi ve yokuş kalkış destek sistemidir.


 

Toyota Corolla Hybrid Kiralama

Toyota Corolla Hybrid  kiralama, şirketimiz ile artık çok daha kolaydır. 23 yaş ve üzeri 2 yıllık ehliyete sahip herkes araç kiralayabilir.


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Şanzıman ve Çekiş Sistemi Nedir?

Şanzıman türü olarak otomatik olan Toyota Corolla Hybrid, önden çekişlidir ve şanzıman özellikleri e-CVT./Elektronik Kontrol, Sürekli Değişen)


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Bagaj Hacmi Ne Kadardır ve Kaç Kişiliktir?

Toyota Corolla Hybrid bagaj hacmi 471 lt.’dir. Araç 5 kişilik kapasiteye sahiptir.


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Günlük Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Toyota Corolla Hybrid  kiralama ile günlük ödeyeceğiniz miktar, 1.800 TL ve 2.000 TL arası değişmektedir.


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Yakıt Tüketimi Nasıldır?

Toyota Corolla Hybrid kiralama ile 43 litre kapasiteye sahip araç, şehir içi tüketim 3.6 lt, şehir dışı tüketim 3.9 lt’dir. 


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Kiralık Toyota Corolla Hybrid ile aylık ödeyeceğiniz miktar 48.000 TL’den başlamaktadır. 


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Araç Türü Nedir?

Toyota Corolla Hybrid araç türü Binek araç türüdür.


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Araç Segmenti Nedir?

Toyota Corolla Hybrid aracımızın segmenti C’dir.


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Gövde Tipi Nedir?

Toyota Corolla Hybrid  gövde tipi Sedan’dır.


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Yakıt Tipi Nedir?

Toyota Corolla Hybrid yakıt tipi benzinlidir.


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Motor Tipi Nedir?

Toyota Corolla Hybrid motor tipi HEV( Elektrikli & Benzin)’dir.


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Silindir Hacmi Nedir?

Toyota Corolla Hybrid  silindir hacmi 1798 cc’dir.


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Güvenli Midir?

Toyota Corolla Hybrid 2013 yılında NCAP/ANCAP tarafından yapılan çarpışma testinden 5 yıldız almıştır. 


Toyota Corolla Hybrid 1.8 Batarya Tipi Nedir?

Toyota Corolla Hybrid batarya tipi Nikel-Metal Hidrid (NiMH)’dir.


Kiralık Toyota Corolla Hybrid kiralama ile şirketimizden yaptığınız kiralamalarda her zaman müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Sadece kiralarken değil aynı zamanda kiralama süresince sizlere destek vermeye devam ediyoruz. Kalitenin adresine hoşgeldiniz. Bizimle tanışmak için hemen randevu oluşturabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz. Profesyonel danışmanlarımız sayesinde istediğiniz araçtan bilgi sahibi olabilirsiniz.