Kiralık Toyota Corolla Kiralama
 

Kiralık Toyota Corolla Kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için son model Toyota Corolla’yı filomuza katmış bulunmaktayız. Geniş iç hacmi sayesinde sizlere üstün bir sürüş konforu yaşatan bir bu araç müşterilerimizin her zaman öncellikli tercihleri arasında yer almaktadır. Üst seviye donanım özellikleri sayesinde deneyimledikten sonra siz müşterilerimizin de bir numaralı isteği Toyota Corolla kiralama yapmak olacaktır. 


Kiralık Toyota Corolla ekonomi sınıf araçlar içerisinde dizaynıve konforu ile en iyi seçenekleri arasındadır. ABS başta olmak üzere oldukça iyi konfora sahip olan ve güvenlik donanımı en üst düzeyde olan bu araç sizlerin hizmetindedir. HMK olarak sizlere sunduğumuz araçlarımızda sizlerin güvenliği bizim için en üst düzeydedir. Bu bakımdan araçlarımızı yıllık bakımlarını aksatmadan yapmakta ve sizler için en üst düzeye sahip araçları seçmekteyiz. 


Kiralık Toyota Corolla kiralama özellikle ailenizle tatile çıkmak istediğinizde vazgeçilmez adresiniz olacaktır. Geniş koltukları, muhteşem iç dizayni, geniş bagaj hacmi sayesinde hem şehir içi hem şehir dışı ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli bir araçtır. Özellikle uzun seyahatlerinizde tüm ailenizin bagaj ihtiyacını karşılayacak bu araç ile güvenli ve rahat bir sürüşün keyfini çıakrabilirsiniz. 


Toyota Corolla aracımız benzinli ve 1500 cc motor gücüne sahiptir. Otomatik vites olan aracımız 4 kişiliktir ve seda kasa tipine sahiptir. Sitemizden yapacağınız araç kiralama işlemlerinden sonra araçları havaalanından ücretsiz teslimat ile alabilirsiniz. Kiralık Toyota Corolla model aracımız için kiralama seçenekleri minium 3 gün olacak şekildedir. İhtiyaca göre bu süre çoğaltılabilir. 


TNGA platformu kullanılarak tasarlanan yeni Corolla yere daha yakın bir modeldir. ağırlık merkezinin yere yakın olması ve çift salıncak arka süspansiyonu sayesinde yol tutuşu daha da artmaktadır. Bu da sizin güvenliğiniz için önemlidir. Süspansiyon sistemi sayesinde daha konforlu bir sürüş ve yakıt tüketiminden tasarruf edilen bir yolculuk imkanını sizlere sunmaktadır. 


Toyota Corolla Temel Özellikleri Nelerdir?


Toyota Corolla Araç Türü Nedir?

Toyota Corolla araç türü Binek araç türüdür.


Toyota Corolla Gövde Tipi Nedir?

Toyota Corolla’nın gövde tipi Sedan’dır


Toyota Corolla Ait Olduğu Ülke Neresidir?

Toyota Corolla’nın ait olduğu ülke Japonya’dır.


Toyota Corolla Yakıt Tipi Nedir?

Toyota Corolla yakıt tipi benzinlidir.


Toyota Corolla Motor Tipi Nedir?

Toyota Corolla'nın motor tipi içten yanmalı(standart)’dır.


Toyota Corolla Çarpışma Testi Var mıdır?

Evet çarpışma testi yapılmış ve NCAP/ANCAP Puanı 5 yıldızdır. 


Toyota Corolla Şanzıman ve Çekiş Sistemi Nedir?

Şanzıman türü olarak manuel olan Toyota Corolla, önden çekişlidir ve şanzıman otomatiktir. 


Toyota Corolla  Bagaj Hacmi Ne Kadardır ve Kaç Kişiliktir?

Toyota Corolla bagaj hacmi 471 lt.’dir. Araç 5 kişilik kapasiteye sahiptir.


Toyota Corolla Günlük Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Toyota Corolla kiralama ile günlük ödeyeceğiniz miktar, 1.800 TL ve 2.000 TL arası değişmektedir.


Toyota Corolla Nasıl Kiralanır?

Toyota Corolla kiralama, şirketimiz ile artık çok daha kolaydır. Hemen online randevu oluşturabilir ve kiralama işlemlerine kolayca başlayabilirsiniz.


Toyota Corolla Yakıt Tüketimi Nasıldır?

Toyota Corolla kiralama ile 50 litre kapasiteye sahip araç, şehir içi tüketimlerde 100 km'de 7.1lt, şehir dışı tüketimlerde 5.0lt tüketmektedir. 


Toyota Corolla Günlük Kiralama Fiyatları Nedir?

Toyota Corolla kiralama ile aylık ödeyeceğiniz miktar 540’den başlamakta ve yükselmektedir.


Toyota Corolla çift bölgeli klima, yükseklik ve derinlik ayarlanabilen direksiyon, dijital hız göstergesi, polen filtresi, arka havalandırma, bagaj aydınlatması, 6 adet hoparlör, ses tanıma sistemi gibi özelliklere sahip bir araçtır. Ayrıca araçta bulunan 7 adet hava yastığı, geri görüş kamerası, hız sabitleyici ve acil fren sistemi, led arka stop lambaları, led ön sis farlarıi dönüş sinyalli yan aynalar, yokuş kalkış sistemi ve araç denge kontrol sistemi gibi özelleri de bulunmaktadır. 


Kiralık Toyota Corolla aracımız 16 in. alüminyum kaplama jantalara sahiptir. Siz de bu mükemmel sürüşü deneyimlemek isterseniz hemen online rezervasyon oluşturabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için her zaman en önem verdiğimiz nokta sizin güvenliğinizdir. Bu nedenle araç filomuzu sürekli yenileyip en yeni araçlar ve en yüksek güvenlik donanımına sahip araçları filomuza katmaktayız. Bu benzersiz deneyime siz de katılmak için bizi hemen arayabilirsiniz.