Kiralık Dacia Sandero Otomatik Kiralama
 

Kiralık Dacia Sandero Otomatik Kiralama hizmeti alarak konforlu ve geniş hacimli bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Otomatik araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için en ideal seçenek kiralık Dacia Sandero otomatik aracımız seçeneğidir. Aynı zamanda benzinli olan aramız otomatik araç kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için vazgeçilmezdir. Aracın SUV segmentinde olması ona yüksek bir oturuş pozisyonu ve güvenli bir bakış açısı kazandırıyor. Sizlere her zaman en iyiyi sunmaya devam ediyoruz. Üstün donanım özellikli araçlarımız sayesinde araç kiralamak artık zahmet olmaktan çıkıyor. En iyi donanımlı ve yüksek performanslı araçlarımız sizinle tanışmak için sabırsızlanıyor. Dacia Sandero Otomatik Temel Özellikleri Nelerdir?


Dacia Sandero Otomatik Araç Türü Nedir?

Dacia Sandero Otomatik araç türü Binek araç türüdür.


Dacia Sandero Otomatik Gövde Tipi Nedir?

Dacia Sandero Otomatik gövde tipi SUV’dur.


Dacia Sandero Otomatik Segmenti Nedir?

Kiralık Dacia Sandero Otomatik segmenti B’dir. 


Dacia Sandero Otomatik Ait Olduğu Ülke Neresidir?

Dacia Sandero’un ait olduğu ülke Romanya-Fransa’dır.


Dacia Sandero Otomatik Yakıt Tipi Nedir?

Kiralık Dacia Sandero Otomatik yakıt tipi benzinlidir.


Dacia Sandero Otomatik Motor Tipi Nedir?

Dacia Sandero Otomatik motor tipi içten yanmalı(standart)’dır.


Dacia Sandero Otomatik Silindir Hacmi Nedir?

Dacia Sandero Otomatik silindir hacmi 898 cc’dir.


Dacia Sandero Otomatik Şanzıman ve Çekiş Sistemi Nedir?

Şanzıman türü olarak otomatik olan Dacia Sandero Otomatik, önden çekişlidir, 5 ileridir.


Dacia Sandero Otomatik Bagaj Hacmi Ne Kadardır ve Kaç Kişiliktir?

Dacia Sandero Otomatik bagaj hacmi 320 lt.’dir. Araç 5 kişilik kapasiteye sahiptir.


Dacia Sandero Otomatik Günlük Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Dacia Sandero Otomatik kiralama ile günlük ödeyeceğiniz miktar, 1.200 TL ve 1.300 TL arası değişmektedir.


Dacia Sandero Otomatik Kiralama

Dacia Sandero Otomatik kiralama, şirketimiz ile artık çok daha kolaydır. 23 yaş ve üzeri 2 yıllık ehliyete sahip herkes araç kiralayabilir.  


Dacia Sandero Otomatik Yakıt Tüketimi Nasıldır?

Dacia Sandero Otomatik  kiralama ile 50 litre kapasiteye sahip araç, şehir içi 100 km tüketim 5.7 lt., şehir dışı 100 km tüketim 4.7 litredir.  


Dacia Sandero Otomatik Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Kiralık Dacia Sandero Otomatik  ile aylık ödeyeceğiniz miktar 29.700 TL’den başlamaktadır. 


Ülkemizde geniş aile aracı olarak bilinen ve en çok sevilen araç markalarından biri olan Kiralık Dacia Sandero Otomatik, modeli ile ailelerin ve kurumlar şirketlerin en çok tercih ettiği araç modellerinden biridir. HMK olarak biz de araç filomuza sizin önerileriniz ve istekleriniz doğrultusunda Kiralık Dacia Sandero Otomatik aracını filomuza eklemiş bulunmaktayız. Araç filomuz içerisinde en yoğun talebi gören bu araç için en uygun kiralama seçenekleri ve ödeme koşulları siz değerli müşterilerimizi bekliyor.


Özellikle kaliteli, rahat ve modern bir tercih olan Dacia Sandero Otomatik Kiralama, vites seçeneği ve özellikle geniş iç hacmi sayesinde oldukça tercih edilmektedir. Araç kiralama işlemini kısa dönem olarak minimum 3 gün için kiralayabilirsiniz. Harika bir dizayna sahip olan ve geniş bagaj hacmi sayesinde aileniz ile birlikte tatilde çok rahat edeceksiniz. 


Ekonomik yakıt tüketimi sayesinde uzun yolculukların keyfini çıkarın. Otomatik araç kiralamak isteyen müşterilerimiz için en ideal ve ekonomik alternatiflerinden biri olmaya devam eden Dacia Sandero, güvenlikli donanımı sayesinde yolculuklarınızda içiniz rahat edecek. Her zaman HMK olarak müşterilerimize en iyi seçeneği en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Üstün donanım özellikli araçlarımızı en iyi fiyata kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Dacia Sandero ABS, acil fren destek sistemi, ESP, elektronik patinaj önleme sistemi ve yokuş kalkış destek sistemi ile donatılmış üstün güvenlikli bir araçtır. Dacia Sandero, Euro NCAP çarpışma testine 2013 yılında girdi ve bu testten 4 yıldız alarak ayrıldı. Aracın SUV Segmentinde olması ona yüksek bir oturuş pozisyonu ve güvenli bakış açısı kazandırıyor.Son derece güzel bir tasarıma sahip olan ve görsel açıdan da zenginlik içeren ve kiralama süresi boyunca tam donanımlı bir araca sahip olmayı kim istemez? Modern unsurları, yakıt seçeneği ve otomatik vites özelliği sayesinde aldığınız bu karardan pişman olmayacaksınız. Hemen Dacia Sandero Otomatik kiralamak için bizimle iletişime geçiniz.