Hakkımızda

HMK Konut Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde hizmet veren HMK Rent a Car, İstanbul Anadolu yakasında, Çekmeköy'de bulunmaktadır. Araç ve filo kiralama hizmeti veren firmamız, Türkiye'nin her noktası için kiralama yapmaktadır. İşbirliği yaptığımız sigorta ve kasko şirketleri ile müşterilerimizin haklarını koruyan ve sosyal güvencelerini sağlayan tüm işlemleri eksiksiz yerine getiriyoruz.
 

Müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyetini referans alan vizyonumuzla kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu amacımızdan ödün vermeden filomuzu ve araç çeşitliliğini artırmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizle ilişkilerimiz, aksamayan bir saygı ve şeffaflık çerçevesinde ilerliyor. Kiralama öncesi ve sonrası her sorunuza cevap veriyoruz. 
 

Firmamız, kurumsal araç kiralama alanında da hizmet veriyor. Deneyimli ekibimiz ve filo yönetim sistemi ile yeni iş birlikleri oluşturuyoruz. Siz de kurumsal iş birliği için bize başvurabilir, ihtiyaçlarınızı anlatabilirsiniz. Araç sayıları, segment, rotasyonlar, tarih aralıkları ve konum konusunda gerekli bilgileri alarak ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı çözümler sunabiliriz. HMK Rent a Car, büyüyen yapısı ve hizmet anlayışı ile iyi bir kiralama deneyimi sunmayı amaçlar.